| Alin2017 a întrebat:

BUNA TPU! Am o intrebare ami puteti da un joc de descarcat sa nu fie mare, sa fie asa cu constructii de exemplu sa-ti faci propriu tau oras sa-ti fac case oameni sa vina etc?

3 răspunsuri:
| BTWIN a răspuns:

Minecraft...construiesti ce vrei, cat vrei si sunt si oameni, animale...sau GoogleSketchUp dar e doar pentru construit

| milkie a răspuns:

The Sims 3.Este o serie intreaga de jocuri.Era printre preferatul meu. Poti creea o familie(sau doar niste oameni sau doar unul) si ai o groaza de optiuni acolo.Mai poti construi case si sa faci alti oameni si sa-i pui in case.Iti iei un job, ai copii, explorezi lumea Sims.E un joc superb :3

| Gargant a răspuns:

Este SimCity si este foarte fain.