| DjSannan a întrebat:

Buna,am o intrebare daca iti faci un abonament la Orange se poate ca factura sa vina la alta adresa daca le ceri asta? De exemplu iti faci un abonament cu adresa din buletin dar tu satai in alt oras cu chirie se poate sa iti vina factura acolo in orasul in care stai?

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Da.Iti faci un cont online(Orange)si acolo specifici ca vrei factura sa-ti fie trimisa la adresa...

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Da, se poate chiar de la încheierea contractului!
Pa, pa.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
da, se poate, eu cand i-am luat telefon mamei, am facut abonament pe numele meu, dar am specificat sa ii vina factura la adresa mamei, si a functionat.
O zi frumoasa sa aihappy

| DjSannan explică:

Multumesc pentru raspunsuri tuturor