| Teoxutzu a întrebat:

Ce jocuri imi recomandati pentru Samsung Galaxy Ace?

Răspuns Câştigător
| SweetDreamss a răspuns:

Ammm pai fiind pe sistem Android sunt sute de jocuri care le poti descarca ...cateva care imi plac si mie sunt Angry Birds, Ninja Fruit, Air Penguin... si cam atat. Orcum exista multe alte aplicatii pe care le poti gasi pe net.

ByeByewinking

| Teoxutzu explică (pentru SweetDreamss):

Da, stiu, multumesc de sfat dar am cautat pagini intregi eu caut jocuri si aplicatii cu care sa imi ocup tot timpul, adica voiam niste sugestii de jocuri pe aceste le stiu multumeschappywinking

1 răspuns: