| odudăcoaptă a întrebat:

Buna TPU.am o intrebare.big grinCe faceti acum? Dar acum? Dar acum? Dar acum? Si ce ati facut acumbig grincel mai tare si real raspuns primeste funda

Răspuns Câştigător
| HaiTaci a răspuns:

Pai, citesc intrebarea, raspund la intrebare, derulez in jos cu mouse-ul sa vad restul raspunsurilor, ma gandesc cui ii vei da fundita si sper in adancul sufletului sa mi-o dai mie puppy dog eyeslaughing

3 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Ma scarpin

| odudăcoaptă explică:

Eu-ma uit la intrebarile voastre, apoi ma gandesc, apoi trag cu ochiu, apoi ma gandesc cui sa ii dau fundabig grinlaughing

| ImpotrivaSistemului a răspuns:

Citesc intrebareathinking raspund la intrebare...mai citesc intrebarea.mai raspund. mai citesc.ma gandesc.si sraspund. mai citesc. si scriubig grin eu bine, tu?happy