| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU., am o intrebare mai banala. happy daca la examenul de clasa a 8a am semnat cu o semnatura (ca si cea de la buletin) iar la inscrierea in liceu (pentru admitere.) voi semna tot o semnatura de amea dar diferita..va avea ceva?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cui o sa ii pese? cine compara? cine se uita?

Răspuns utilizator avertizat
| blondupttr a răspuns:

Nu. pentru ca in cazul in care va fi nevoie ti se va arata hartia si vei fi intrebata daca este semnatura ta. Cu siguranta nu o sa intereseze pe nimeni. Stai linistita!

| ProfesorulDePauza a răspuns:

Nu nu conteaza