| marius007 a întrebat:

am o intrebare! pentru cei care stiu. Credeti ca se poate dobora cu o prastie profesionala si cu bile din plumb. un fazan? din zbor. la vreo 4-5 m? cu mult antrenament? Astept rasp voastre

4 răspunsuri:
| Pυƒυℓєтє a răspuns:

Nu, nu se poate happy

| Bogdy997 a răspuns:

Crezi ca e legal sa te pui sa omori fazani cu prastia? laughing numa daca nu cumva is a tai... (presupunand ca ajungi la nivelu de care povestesti tu...)

| marius007 explică (pentru Bogdy997):

Astept raspunsuri!

| marius007 explică:

Oare? am tot vazut pe net. mai astept raspunsuri. poate ca site cineva? sau chiar a facut chestia asta vreodata!