| Laura1074 a întrebat:

Vara o prietena se duce intr-o tabara de engleza numita "British Camp Romania "la Bran.Stie cineva cum se numeste pensiunea? Pe scurt spuneti-mi absolut tot ce stiti despre aceasta tabara. Funda pentru cele mai bune si detaliate raspunsuri.

1 răspuns:
| callie2 a răspuns:

Am fost acum 2-3 ani parca si a fost okay. sunt profesori de 20-25 ani si se imparte un anumit nr de copii la fiecare profesor. ai in fiecare zi activitati la care poti alege sa te duci sau nu(gen desen, muzica, yoga, origami, etc etc etc), e ok. nu mai stiu acum pensiunea sau daca se face unde s-a facut cand am fost eu, dar totul era ok. funda?