| Lynna a întrebat:

Am o maaaare problema. Deci saptamana viitoare vin niste rude pe la mine si vor sta o saptamana. Pana atunci trebuie sa-mi vopsesc camera. Momentan o am un fel de roz. Dar acum vreau o culoare diferita. Apropo am 13 ani. Deci cine ma poate ajuta? Dati-mi niste idei sau niste siteuri cu idei. Sau spuneti-mi cum aveti voi camera. Funda si vot.

6 răspunsuri:
| ahlrh a răspuns:

De ce nu îi faci albi?
Poți să colorezi ce vrei tu pe ei, să pui postere și să-i asortezi de minune cu orice.

| LoveSelena a răspuns:

Eu am doi pereti verde deschis cam ca asta:
http://www.flanutis.ro/ro/mese/images/verdedeschisM.jpg
Chiar mai deschis si am mai multe postere
Si ceilalti doi culoarea piersicii cam asa:
http://www.mobilaconfort.ro/Produse/Serie/Imagini/p_mdf_114.jpg
Si pe astia am cateva postere
Ar merge sa iti pui si un roz deschis.
Succes!;)

Răspuns utilizator avertizat
| Andreeapena a răspuns:

Eu o am crem dar eu zc sa iti faci camera un mov lila ceva de genul liliacului.ar fi supper sau mai poti adauga un roz pe tavan sau ceva spoturi. Alta ideea ar mai fii alb cu tavan din lemn de maro inchis cum este la munte,sau daca nu tavan normal sau fals,cu ceva poze in rama, un pat de aceeasi culoare, un dulap la fel ...etc.Sper ca te-am ajutat.

| madalynamadyy a răspuns:

Buna! Eu am camera mov si tavanul este alb. Prietena mea are camera albastra si cu stele pe tavan iar pe perete are cate un nor cu cate un soare. Cealalta prietena a mea are camera verde cu floricele pe tavan si pe perete cu frunze copacii. Funda?

| Loredana_5493 a răspuns:

Eu am camera in mai multe culori, un perete rosu, altul galben si tavanul negru. Daca iti place poti sa-ti faci camera asa. happy