| anonimplz a întrebat:

vreau sa imi vopsesc pererii in camera si nu stiu ce culoare, camera este destul de micuta, aveti idee ce culoare poate sa mareascalaughing dar nu alb, nu vreau alb

Răspuns Câştigător
| Astaeparereamea a răspuns:

Thelmpaler are raspuns bun dar e bine sa citesti si asta
https://www.facebook.com/RSConnectCLUJ/posts/789620007754021

3 răspunsuri:
| TheImpaler a răspuns:

O vopsesti in doua culori: fondul de culoare deschisa, si niste diagonale sau linii de culoare inchisa ca sa dai impresia de lungime si latime mai mare.

| Deni237 a răspuns:

Si camera matusii mele este chiar micuta, si o are vopsita un fel de verde bambus, arata super bine si cu prima ocazie vreau sa imi fac si eu asa camera laughing) Camera mea este albastra, nici asa nu arata rau, dar m-am mutat odata o saptamana in camera ei, ea fiind plecata, si sincer parca asa bine ma simteam in camera aia laughing Alte idei nu am thinking Am avut si eu diferite culori la camera, dar aceea m-a atras cel mai mult

| Cheess a răspuns:

Poti face si cu un violet foarte deschis, gen culoarea liliacului. Sau poti face crem, galben deschis, ciocolatiu deschis, portocaliu deschis... poti alege orice culoare de pe paleta de culori, dar sa fie cea mai deschisa sau a doua cea mai deschisa... depinde de gusturile tale. happy