| faratinenupotplange a întrebat:

am o mare problema.Am un BlackBerry curve 8520.Ieri mi s-a blocat si i-am scos bateria/acumulatorul.Apoi,cand l-am aprins,mi se incarca mult mai repede decat de obicei si se incarca pana aproape de sfasit apoi imi aparea ecranul alb, complet si scria JVM Error 545. Daca apas pe vreun buton o ia de la capat.Nu stiu ce sa ii fac.As vrea sa ma ajutati.Ce as putea sa ii fac? Inafara sa il duc la service pentru ca daca nu gasesc nici o solutie o sa il duc.
Am nervi, toate numerele de telefon le aveam salvate in el laughing) nu pe cartela...Va rog,ajutor, dau funda.Multumesc anticipat happy

Have a nice day.happy

Si daca se poate sa imi dati un raspuns il romana nu in englezalaughing

1 răspuns:
| AnOnImUl321123 a răspuns:

Pai asta inseamna ca ti s-a frecat display-ul, du-l la reparat sau ia-ti un telefon nou. Nu are rost sa il lasi la incarcat ca ti se va strica si bateria.
Funda? happy