| MartinelFrumuselul a întrebat:

Buna tpu...am o mare problema cu facebook-ul de 3 zile... Imi apare doar o pagina cu mult scris si nu ma pot loga, nu pot vedea poze sau altceva.
Va rog ajutati-ma! Multumesc!

4 răspunsuri:
| petre059 a răspuns:

Vezi daca ai ora si data setate corect, dupa ce le corectezi vezi daca merge, asa am patit si eu

| Munteanu_Marius_1999 a răspuns:

Schimba windowsul

| FreeStylle a răspuns:

Da-mi add : free.stylle si poate rezolvam...

| picasolina a răspuns:

Buna si mie mi-a aparut odata asta, e pentru ca cineva care stia parola ti-a blocat contul nu exista nici o speranta doar daca iti faci alta adresa de fb sper ca ti-am fort de ajutor BYE :*

Întrebări recente