| Gamer200 a întrebat:

Cu totii stim pagina de Facebook unde ne logam.Mi-e nu imi mai apare asa imi apare cu scris nasol, adica
email
parola
nu cum era inainte sunt toate in linie in jos si nu ma pot loga cine ma ajuta dau funda,

2 răspunsuri:
| CatalinLaurentiu02 a răspuns:

Ti-ai schimbat parola si ai introdus-o incorect. Urmeaza pasii pentru recuperat si Recupereaza-o.

| Gamer200 explică (pentru CatalinLaurentiu02):

Nu e adavarat fiindca a venit un prieten de al meu si-a facut cont nou pe fb de pe telefon si cand sa intre pe pc nu mergea...