| Adriana99 a întrebat:

am o intrebare..De cateva zile nu-mi mai merge facebook-ul ma pot loga dar imi apare totul alb si in tanga imi apare scris. Am incercat sa ma loghez de pe alt calculator si merge dar calculatorul meu nu. Va rog ajutati-ma!

5 răspunsuri:
| MeConstantine a răspuns:

Buna Adriana,

Sunt doua situatii aici si fiecare ar o alta solutie:
1. Ai fost virusata si de aceea browserul tau nu iti mai permite accesul. Daca este asa iti iei un antivirus bun il scanezi, reinstalezi flash player de pe adobe.com si ar trebui sa mearga. Daca antivirusul nu gaseste nimic si problema persista nu este bine ca doar prin formatare se reface.
2. Este doar o eroare de browser, aceasta o poti verifica imediat, instalezi chrome sau opera si incerci sa te loghezi cu ele, daca merge perfect happy era doar asta si totul este bine. Totodata daca folosesti Internet Explorer are si o iconita mica langa lupa care arata ca o pagina taiata si de obicei face ca paginile sa fie compatibile cu el, merge in multe cazuri.
3. Cineva ti-a blocat printr-un program pe calculator accesul la facebook.
Sper sa fie a doua situatie si sa-ti mearga perfect.

| Adriana99 explică (pentru MeConstantine):

Am instalat chrome si tot nu merge. Nu merge sa la loghez pe contul meu pe niciun brower, dar in schimb sa ma pot loga pe un alt cont merge fara nicio porblema dar nu pe contul meu. Si pe alte calculatoare merge contul meu. Am dezinstatalat chrome sau firefox si le-am instalat din nou dar tot nu merg.

| MeConstantine a răspuns:

Mai este o singura sansa, poate sa fie blocat portul de antivirus, slab dar cand dai facebook, dai antivirus inactiv si apoi dai sa te loghezi, daca merge perfecthappy

| EuAiciPrezentPeNet a răspuns:

Poate calculatorul tau are virusi ca si eu am patit-o si avea virusi dar merge greu calculatorul?

| Adriana99 explică:

Si in stanga imi apare scris *