| KidNeboon a întrebat:

Am o pagină de facebook şi " Talking About This " este foarte scăzut! Adminele sunt active, însă nu e activitate! Ce să fac să creştem? Dau fundă! Mulţumesc anticipat!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Anca_Madalina_1995 a răspuns:

Pai acum depinde, cate like-uri are pagina, cat de activa sunt adminee, cae poze posteaza pe zi etc... si eu am trecut prin asta, sincer tot ce trebuie sa faci este sa fiti active chiar daca nu aveti pentru cine posta si in cateva zile vei vede ca veti creste incetul cu incetul. Bafta!