| DariaCriss a întrebat:

Am o pagina, pe facebook care a scazut dintr-o data in vreo 3 zile, acum o saptamana. De atunci, postez mult, gasesc persoane care sa bage pagina in lista de interese, persoane active, statusuri, TOT! Si nici cum nu creste!
Dinainte sa scada, am avut 520 talking about this ai acum am 243 de o saptamana. Ce sa mai fac ca sa creasca?!
Sau facebook o fi de vina? pagina e asta : http://www.facebook.com/likeusgirls

Răspuns Câştigător
| dianainsta01 a răspuns:

Uite, ca sa o faci sa mai creasca, incearca sa faci publicitate reciproca cu alte pagini, iar daca vrei sa strangi maimmulte likeuri fa schim de like cu pagini mai mari sau roaga-le sa-ti faca publicitate. Lasa la comentarii linkul paginii tale, vei vedea ca in timp vei creste. Sper ca te-am ajutat! Funda?

| DariaCriss explică (pentru dianainsta01):

Fac asta de mult... dar de ieri si-a revenit. Am crescut putin la talking. Mersi frumos.

| dianainsta01 a răspuns (pentru DariaCriss):

Cu placere! Funda?

3 răspunsuri:
| dianainsta01 a răspuns:

Eu ti-am dat un like... Este foarte frumoasa pagina happy