| EpticDx a întrebat:

am o prietena care nu mai poate juca imvu pentru ca, contul ei a fost sters iar email-ul nu si-l mai aminteste. Vreo idee cum isi poate recupera contul? Va rog, seriozitatepuppy dog eyes

6 răspunsuri:
| Xx0Elly0XxBby a răspuns:

Hei n-am nicio idee dar sunt noua in joc cum imi pot face cont si jocu e englez sau roman imi spui si mie despre ce e vorba plizzzzzzzz

| Xx0Elly0XxBby a răspuns:

Nu mai conteaza dar i pot propune un joc ..si acela e lady popular sa scrie pe net lady popular.ro si sa-si faca cont e tare

| EpticDx explică (pentru Xx0Elly0XxBby):

laughing, nu, lasa...Mersi oricum:*

| Xx0Elly0XxBby a răspuns (pentru EpticDx):

Pot sa te intreb ceva ce reprezinta poza nu inteleg

| EpticDx explică (pentru Xx0Elly0XxBby):

Eu cu o perna pe fata rolling on the floor)

| Xx0Elly0XxBby a răspuns (pentru EpticDx):

Foarte amuzant hahaha