| DaRkAnGeL19 a întrebat:

BUNA TPU! Am o problema am fifa 2011 si vreau sa ma joc online eu vreau sa ma joc pe game ranger cum sa fac sa ma joc dupa ce dau acolo la game r anger start cum sa fac sa ma joc cu alti? cine da rasp corect funda plzzz

3 răspunsuri:
| adryanb27 a răspuns:

Intri in program dai host, alegi jocul ce vrei sa il creezi, setarile care sa le aiba [numele camerei, parola, cati jucatori sa poata juca...etc] dai ok si se creaza room/ul [camera]. apoi ceilati intra la tine dand dublu clik pe ce ai creeat.

se poate intampla sa nu iti arate un joc ce il ai tu, spre exemplu instalezi un joc... intri in game ranger, dar acolo nu ai jocul tau.
atunci dai all games, sa iti arate toate jocurile, si cauti camere creeate de altii a acelui joc. si dai dublu clik pe una sa intrii cu ei. o sa iti zica ca nu ai jocul [nu il gaseste], sau sa alegi tu de unde vrei sa ruleze, si alegi acolo pictograma jocului tau de pe desktop, dai ok si o sa mearga dupa aceea.

| tibidede a răspuns (pentru adryanb27):

Cum pot sa joc fifa 11 la games mode? nu merge sa intru? dau funda? spuneti-mi va rog.

| MrWrestleMania a răspuns:

Pai mai intai parca sa te inregistrezi. NU mai stiu unde ca nu am mai jucat de ceva timp fifa sau daca ai cont pe EA games poti sa joci.