| Loreen2001 a întrebat:

Am o problema:am o pagina pe Facebook de 100 like-uri si la talking am doar 13 (am scazut mult in ultimul timp), doar ca pun multe poze si am peste 20-like-uri si 2-3 comentarii(la poze). De ce nu cresc la talking daca am si like-uri si comentarii?
Pagina se numeste : Pretty Little Liars-Fan Page.
Fundaa! :*

3 răspunsuri:
| Kittylover2011 a răspuns:

Salut! Incearca sa iti etichetezi prietenii de pe pagina in fotografii si postari.Cu siguranta cineva iti va multumi pentru ca l-ai etichetat! :*Sau posteaza o stire noua care sa atraga atentia.O sa ai mai multe comentarii :* happy Sper ca te-am ajutat happy Funda?

| Loreen2001 explică (pentru Kittylover2011):

Dar am multe like-uri si comentarii la postari!
Nu inteleg de ce nu creste talking'ul!

| Kittylover2011 a răspuns (pentru Loreen2001):

Pai poate ca ar trebui sa postezi ceva intersant, care sa atraga atentia. Ceva la care nu se astepta nimeni happy

Întrebări recente