| MRmariusica a întrebat:

Am o problema cu saints row 3... Cand dau pe new game se incarca si imi intra in joc dar nu se misca nimic... Se vede o imagine cum sta unu sub o masa cu o mitraliera si inca cativa si unu cum tine de gat pe unu. Dupa cateva minute pot sa il joc si cand am intrat m-am jucat putin am intrat iar si a mers din prima. Intrebarea este nu a mers din prima pentru ca am folosit prea mult calculatorul ca a durat mult instalarea sau doar pentru ca asa e jocul?

2 răspunsuri:
| digit12 a răspuns:

Incearca sa il reinstalezi sau fa un update la directX sau schimbai craku'

| MRmariusica explică (pentru digit12):

Am instalat directx dar eu am spus ca prima data cand am intrat s-a incarcat mai greu la faza pe care o mentionez in intrebare si cand am intrat urmatoarea data a mers din prima si am intrebat poate fii din cauza lui y sau a lui z?