| ღჩօოჩօղყƙღ a întrebat:

Am o problema:in 28-29 mai vom merge intr-o excursie cu clasa, iar prietena mea cea mai buna nu poate veni(nu o lasa parintii). Noi asteptam de mult aceasta excursie.
Ce sa fac? Vreau neaparat sa vina.

7 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Afla care este motivul pentru care nu este lasata in excursie. Poate este ceva serios.

| ÐaÍÍÍa a răspuns:

Vai tu alice...cum de ai pus intrebarea asta despre minelaughing?

| ÐaÍÍÍa a răspuns:

Mersi mult ca ai pus intrebarea da tot nu ma lasacrying

| ÐaÍÍÍa a răspuns:

Ma lasa acum yesss ce bine imi parewinking
mersi mult pentru sprijintongue

| Lummy a răspuns:

Pai du-te si vb cu parintii ei si incercati sa ii covingeti ca merita sa mearga...

| Kida_5364 a răspuns:

Pai Am Trecut si eu prin aceasta sintuatie si Am pus-o sa insiste si i-am zis sa ii spuna ca va fi cuminte va sta in grup nu va pleca singura ca bezmetica si intr-un sfarsit a lasat-obig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu o lasa ce ai vrea sa faci? Si ce ai vrea sa facem noi?