| RedLove a întrebat:

Am intrat intr-o incurcatura ...si va rog cat mai mult raspunsuri. Deci eu ar trebuia sambata asta sa merg intr-o excursie cu verisoara mea si mama ei, bunica ei fiind invatatoare a luat si clasa ei de a 3. Foasta mea invatatoare a planificat excursia alaturi de ea dar s-au despartit dar pana la urma amandoua fac excursiile in aceeasi zi. Eu am dat deja banii la bunica verisoarei mele iar cand am auzit ca merge si clasa mea am vrut sa merg cu ei nu cu clasa a 3, dar mama nu ma lasa, am spus ca mai bine nu mai merg in nici o excursie, si ea practic ma bloga sa merg, i-am explicat frumos dar tot acelasi raspuns ma primit! Plss help. Vreau sa merge neaparat cu colegii mei dintr-un motiv "presonal"

Răspuns Câştigător
| JulietaStar a răspuns:

Pai mai bine ai merge cu clasa a 3. Din moment ce ai cazut in groapa nu poti sa mai iesi asa ca ramai acolo.Alt raspuns nu pot sa iti dau.

1 răspuns:
| andreutzaRBD a răspuns:

Pai spune-i mamei tale ca vrei sa mergi si tu cu prietenii sa ve distrati sa radeti si daca nute va lasa pana al urma cand mergi cu cla a 3 te porti foarte urat si nu vb cu nimeni la inceput si poate te lasa si zice hai du-te la colegii tai