| SkullDrawer a întrebat:

Am o problema la 4story eu zic ca este Bug dar mai cred ca ese inrezolvabila: Cand intru in joc bag contul si dau la selectarea caracterului dar acolo imi apare doar sabia nu si restul caracterului.Si cand intru in joc cand imi apare \"fisierele se incarca\" peste cateva secunde imi iese din joc si imi apare acea casuta cu niste lucruri scire am citi am incercat sa il reinstalez l-am si redawnloadat si tot asa face. Ce pot face?

1 răspuns:
| ioanateo a răspuns:

Aloha! La 4story sunt mii si mii de virusi. Nu mai descarca 4story, te sfatuiesc! Am avut si eu un cont pe 4story si asa mi-a aparut la fel dupa scrisul tau. Crede-ma! Sunt mii de virusi!