| danielahopes a întrebat:

Buna:* uitati eu am o pagina pe facebook de 6-7luni:-s..mda..nu am foarte multe like's, puteti intra sa va uitati peste ea putin :-" si cine vrea sa ma ajute cu un like este bine-venit:*
Fac si schimburi delike's, si publicitate reciproca, paginile care sunt interesate sa ma contacteze cu un mesja pe wall-ul pagini:*
http://www.facebook.com/SomeFashionForGirl
Pagina noastra face poze de profil si de coperta[cover]. ♥ Daca doresti, oferetele sunt urmatoarele:
-pentru. poza de profil >>=2 like's paginii;
-pentru. poze de coperta[cover] >>=2 like's paginii +3 like comnetari;
-OFERTA SPECIALA: pentru. poze de profil+poza de coperta[cover] >>= 3 like's paginii+1 like la o poza(la alegere)+4 comentarii ♥.
Asteptam comenzi:*
--Chiar daca nu avem decat 63o de like's, avem experienta in facutul profilelor si cover!:) Deci astept pareri ceva:* MA PUTETI CONTACTA SI PE ID-UL OFFICIAL ALPAGINII: some_fashion@yahoo.com :)!

1 răspuns:
| brokxy a răspuns:

Sigur ca iti dau like happy