| DaRkAnGeL19 a întrebat:

BUNA TPU! Am o problema nu-mi merge mesu intru in el scriu idu meu si imi apare asa We can"t sing you in to Yahoo Mesenger si mai in jos imi apare sa dau trobuleshout sau cancel

Răspuns Câştigător
| Alice180297 a răspuns:

Asa patesc si eu. cand nu mai imi merge il dezinstalez si il instalez iar apoi imi merge. daca nu iti merge incearca www.meebo.com si intra de aici. succes!

6 răspunsuri:
| Wilder a răspuns:

@marryalexa, versiunea aia e beta, deci s-ar putea sa aiba si mai multe probleme.
@bogdanrus, poate ai scris ceva gresit pe acolo, sau esti conectat la Yahoo Mail

| ZoeyMe a răspuns:

Downladeazati o versiune noua de mess. Uite asta ii cea mai noua si ii gratis.

http://en.softonic.com/s/free-download-yahoo-messenger-11

| byencutza95 a răspuns:

Buna! s-ar putea sa ti se fi blocat id-ul. mi s-a intamplat si mie, dar in maxim 24 de ore o sa-si revina.trebuie doar sa ai rabdare happy

| Соlorful a răspuns:

Probabil e parola scrisa gresit...rescrie parola si vezi poate mergewinking

| DaRkAnGeL19 explică:

Buna am incercat sa scriu parola din noua si idu nu mie blocat si am mesu 11

| Kandy17 a răspuns:

Cred ca e de la viteza netului.