| anonim_4396 a întrebat:

am o problema cu yahoo messenger! cand vreau sa intru pe mess dupa ce imi scriu id si parola dau sing in! si imi apare o cerinta care spune ca yahoo mesenger are o problema si nu ma lasa sa ii dau x la cerinta imi zice sa ii dau down send si ii dau down send si imi inchide messengerul! intrebarea este: ce ar trebui sa fac sa pot intra pe mess? sau daca nu stiti va rog spuneti-mi un sit bun pe care ma pot loga pe mess online!
funda + vot pentru cum sa rezolv problema messengerului!
funda pentru sit!

Răspuns Câştigător
| Paywa a răspuns:

Www.ebuddy.com
Verifica dacA ai ora setata in calculator.
Daca totusi e bine setata si tot nu merge, dezinstaleza-l si instaleaza-l din nou.

| Dilavia a răspuns (pentru Paywa):

Buna paywa! stiam ca daca nu ai ora corecta nu merge! dar o am corecta si tot nu vrea si sa stii ca ca am incarcat si sa il dezactivez deja de 7 ori si tot nu mi-a mers apoi am apelat la TPU. totusi iti multumesc forte mult ca mi-ai fost de ajutor o sa iti votez raspunsul! ti-as da si funda dar mai astept si alte raspunsuri!

| Dilavia a răspuns (pentru Paywa):

M-am gandit mai bine si iti dau tie funda ca mi-ai fost de ajutor :-)!

| Paywa a răspuns (pentru Dilavia):

Atunci windows-ul e de vina.

| Dilavia a răspuns (pentru Paywa):

Aha!