| ღArySოﺁℓεღ a întrebat:

Am o tema la dirigentie "Prieteni,colegi, amici" si nu am nicio idee. Cam despre ce as putea sa vorbesc?

Răspuns Câştigător
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Eu as scrie despre relatiile dintre mine si prieteni,amici si colegi.
Spre exemplu,descrie-ti prietenii, colegii, amici, despre felul in care au intrat in viata ta, despre felul in care te intelegi tu cu ei, ce pareri ai despre ei, ce sacrificii ai face pentru acestia.

5 răspunsuri:
| Rebe97 a răspuns:

Despre relatiile dintre tine si colegii taiwinking! Asta ar fi ideeawinking!

| DarkBlood32 a răspuns:

Să scrii despre ei.

| WeAreLegion a răspuns:

Pai incearca sa scrii despre ei, adica ce fel de persoane sunt, cum te intelegi cu ei, de cand ai cunosti cu care dintre ei te intelegi cel mai bine etc!

| dendenis a răspuns:

Poti sa vorbesti despre cum ti se par colegii tai si prietenii si sa ii descri in mare dar nu pe fiecare personal ci ca grup.

| pupupi a răspuns:

Buna! poti scrie despre prietenii tai, sa-i descrii, ce sentimente simti pentru ei, cat de folositori sunt in momente grele si mai ales despre dragostea si aprecierea pe care ti-o poarta prietenii, colegii, amicii.bafta!