| LeoVaka a întrebat:

Am lectie deschisa la dirigentie si nu am nici o idee cu ce as putea realiza. Daca aveti vreo idee, va rog sa mi-o impartasiti.
PS: Tema este ``Prietenia si colegialitatea``!

Răspuns Câştigător
| sabin89 a răspuns:

Este bine sa avem prieteni. Daca am fi preocupati numai de propria persoana nu am fi fericiti. Depinde insa si ce fel de prieteni ne alegem, pentru ca in functie de alegerea pe care o facem va depinde mult si calitatea vietii noastre.

| LeoVaka explică (pentru sabin89):

Mersi mult, pe baza raspunsului tau am reusit sa dezvolt o compunere, dar si un mic desen! Thank you! happy

1 răspuns: