| GhiorghitaGabi a întrebat:

Buna TPU am primit acum nu demult un Blackberry curve 8250 gemini mise parebig grin...si este nou nout si cat timp trebuie lasata bateria la formatat sau nu tebuiethinking Dau funda cine raspunde repede si bine.Merci

Răspuns Câştigător
| vladlove123 a răspuns:

Nu se mai formateaza bateriile li-ion!
funda?

2 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

El ma telefonul meu un Samsung star2 si la toate telefoanele la vecinii nu am formatat bateria si ne tine in functie de telefon intre 4-8 zile 4 zile la folosire zilnica adica muzica jocuri apeluri cam 4 ore pe zi

| GhiorghitaGabi explică:

Mercibig grin