| shawol a întrebat:

Am pus poze de la banchet pe facebook dar nu stiu ce sa scriu la descriere. Help!

Răspuns Câştigător
| Ralucaaa6 a răspuns:

1.Indiferent pe ce drumuri o vom lua, noi tot prieteni vom ramane, asa ca nu uita al meu nume plutitor...
2.Imi amintesc cum ieseam si ne distram, imi amintesc cate certuri am avut, dar nu conteaza tot prietena mea/prietenul meu vei ramane, nu ma uita...
3.

O simpla comparatie intre prietenii adevarati si prietenii falsiPrietenii adevarati te critica sa nu cumva sa ti-o iei in cap, prietenii falsi te lauda ca sa te faci de rahat…
4.Prietenii adevarati sunt langa tine la bine si la greu, nu te lasa cand ai probleme, prietenii falsi sunt cu tine la bine, la greu dispar cand ai probleme, se fac ca nu te cunosc.
5.
Prietenul adevarat iti spune nu mai bea, prietenul fals iti da sa bei pana cazi in cap…
6.Prietenul adevarat nu profita de tine, prietenul fals si-ar da in cap ca sa ii dai si lui ceva…
7.Prietenii adevarati mi-au spus pe fata ce au avut de zis, prietenii falsi pe la spate m-au barfit.
8.Prietenii adevarati tin la tine Si sunt langa tine si la rau si la bine Nu te barfesc pe la spate Ci te ajuta chiar in toate
9.
Zambeste celor ce te urasc sa simta ura ta, Zambeste celor pe carere ai iubesti, sa simta dragostea ta, Iar daca vreodata cei pe care ai iubesti te vor trada, zambeste sa simta indiferenta ta
10. Iubesc doar ceea ce apreciez, protejez doar ceea ce imi e mai scump, si ajung mereu unde imi propun
11. Uneori ai nevoie d un prieten sa iti spuna acele cuvinte magice " Nu plange! Capul sus sunt alaturi de tine!"Iar asta...te face sa te simti bine happy
12.
Prietenia este un ocean pe care multi ar vrea sa-l traverseze, insa majoritatea se inneaca inainte de a ajunge la celalat mal
13.
Fi intodeauna cine esti si daca acest lucru nu e de ajuns pentru cineva, acel cineva nu e de ajuns pentru tine
14.Fiecare zi pare prea scurta pentru toate gandurile pe care le gandesc, pentru toate plimbarile pe care vreau sa le fac, pentru toate cartile pe care vreau sa le citesc si pentru toti prietenii pe care vreau sa ii vad.
15.
S`au adunat cativa ani speram la bine in continuare. Chiar daca au fost si clipe grele. M`au facut sa fiu mai tare!
Sper sa iti placa kiss

2 răspunsuri:
| BellaKiოNana a răspuns:

Amintirea este parfumul sufletului.
stiu` ca nu Sunt singura, chiar daca` uneori sunt :X
Zambeste, caci viata-i una si`i frumoasa
poti sa admiri ...sa iti doresti.si evident sa iti iei gandul happy
Nici tu nu te cunosti, candva vei fi surprins de tine!
Viseaza ca si cum ai trai o vesnicie :X!
Traieste ca si cum ai muri maine :X!
Şi uite aşa apare şi dispare câte un sentiment ce dă culoare!

| SunShineyKidu a răspuns:

IN fata amintirilor suntem egali cu zeii. nici ei nu le mai pot schimba. ceea ce s.a intamplat nu mai sta in puterea lor si nici a destinlui