| Andrei_Nicu_1996 a întrebat:

As dori si eu niste descriere pentru poze de facebook, sunt baiat!

2 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Chair atât de lipsit de crativitate ești încăt nu te duce mintea să scrii singur o descriere? Și probabil vrei să fie ceva special, inteligent sau amuzant. Nu, nu merge. Lumea își va da seama că nu ești decât un alt om cu burete în loc de creier care își pune la poze chestii găsite pe net pentru a impresiona.
Uite o idee bună: în descrierea pozei mai dai vreo 2 detalii despre ce făceai în respectiva fotografie. Cam pentru asta există spațiul ăla unde poți scrie câteva caractere despre o poză. E greu, nu?

| ilovedark a răspuns:

1 nu ai guler ridicat nu estii bazat
2 stiu ca ma vrei ca si eu m-as vrea