| StewartCassie a întrebat:

Am putin nevoie de ajutorul vostru. Vineri este o petrecere de Halloween si nu mi-am pregatit un costum. Pana acum nu stiam daca voi merge sau nu. Din ce as putea sa improvizez si cum sa fie?.Un zombie?

Răspuns Câştigător
| OtakuRoman a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat ceva de genul acesta, poti inproviza in multe feluri, cum hai zis un zombi ar fi o idee buna, i cer la mama ta sau la un prieten sa te picteze pe fata si gata x3 ca de exemplu sange pe fata ceva de genu sper ca te-am ajutat marcar putin.

1 răspuns:
| classroom a răspuns:

Tu ai pute sa il confectiona din o masca confectionata din bint si lipici, partea de jos ar pute fi confectionata din haine vechi, ponosite.
Sper ca te-am ajutat.
Mult noroc la petrecere!