| anonim_4396 a întrebat:

Sunt a opta si clasa noastra organizeaza o petrecere de halloween vineri dupa ore. Fiecare trebuie sa vina imbracat intr-un costum.
Mi-ar fi de folos niste sfaturi: ce costum pot sa-mi improvizez? Vreau sa fie cat mai original, haios si scary in acelasi timp. Va rog sa-mi dati si idei de machiaj sau accesorii. Cele mai creative si complexe raspunsuri primesc funda! :*
PS: Mentionez ca sunt fata laughing)

2 răspunsuri:
| AliceThai a răspuns:

Inspirate de le Kiss happy. ma gandesc ca toata lumea ii place