| Gingerr00 a întrebat:

Am si eu nevoie de un mic ajutorbatting eyelashes. Cine imi poate spune si mie cum as putea sa imi pun poza la canalul meu de pe YouTube. sincer chiar nu stiu cum. Astept raspunsurile voastre. fundita + vot.

Răspuns Câştigător
| Magnetism a răspuns:

Buna langa numele tau ai un buton cu o sageata sau doua ma rog vv apesi pe aia dupa dai la settings dupa dai la profile setup si change picture si dai choose file si iti alegi tu o imagine din pc tongue

4 răspunsuri:
| Aida_3174 a răspuns:

In drepta sus iti apare numele contului tau
apesi pe sagetuta aia din dreapta dai la setari,
iti apare alta pagina, sub poza de profil apare modificati,
intri iar in alta pagina si dai de-acolo schimbati imaginea

| aaanonim260201 a răspuns:

Deschizi youtube-ul si sus in dreapta scrie numele tau si langa 2 sageti dai click si acolo scrie,, settings'' dai click si iti arata poza cu anonim iar apoi sub ea scrie,, change,, sper ca te-am ajutat laughing
P.S:Channel-ul meu e TheutzaG rolling on the floor)

| Gingerr00 explică:

Multumesc mult de raspunsurile voastre. o sa-mi pun si eu o imagine imediat ce am timp. and kineva* o sa te caut cand am timplaughing)).