| Andii123 a întrebat:

As vrea sa imi achizitionez un Samsung A3 2016, imi poate spune cineva daca merita? Adica sa nu aiba lag sau alte probleme. Si camera frontala este buna? Astept raspuns. Mersi!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung A3 2016? Daca-l iei nou sau in stare buna fara sa fie stricat, fii sigur ca n-o sa ai lag la el!winking

| justadream94 a răspuns:

Depinde cu cel il compari

este ok ca telefon

| Rockfary a răspuns:

Eu de curand mi-am cumparat un A5 2016 si isi merita banii. Nu este mare diferenta intre A5 2016 si A3 2016, deci si modelul pe care il vrei tu trebuie sa fie bun.