| тøхх a întrebat:

Am si eu o intrebare.Am o prietena care are pistrui multi pe fata.Cum poate scapa de ei? Inafara de alifii alte metode stiti? [ Fundii'. ]

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Numai după vârsta de 18 ani poate face o terapie cu lumină pulsativă pentru tratarea lor.
Pa, pa.

| mihaibrasov a răspuns:

Nu poate, e genetic. Fetele cu pistrui sunt chiar dragute, sa stii!

| тøхх explică:

Hei! Sa se inteleaga e amica mea. straight face K Muchy intelege multe si face putine. chatterbox Este amica mea [ sunt fata ] si vrea sa scape de pistrui.

| ThinkPink a răspuns:

Prima urina de dimineata am auzit ca e buna
nu mai rade de minelaughing

| cclexa a răspuns:

Pai nu cred ca se mai gasesc dar incearca(suna cam absurd): cauta niste papadii, punele in apa, scoatele si apoi dai cu ele pe fata,(la o fata a mers)

| Muchy a răspuns:

Bah frate...nu stiu nici o alifie, crema. Dar sincer cel mai urat lucru este sa stai cu o persoana si sa vrei sa o schimbi ceva la ea. Eu cred ca tu ai o relatie cu ea, pentru ca iti place. urata treaba! si sincer tu nu te`ai gandit la treaba asta?