| Deiutza_6339 a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare: cum sa dezinstalez programul acela de la mess cu emoticoanele mari nu stiu cum se numeste, sper ca stiti de care vorbesc. Vreau un raspuns urgent!. Multumesc oricum

Răspuns Câştigător
| Storepc_Reparatii_1990 a răspuns:

Din control panel, apesi start, cauti in dreapta control panel si cand intri daca ai windows xp apasa pe add/remove programs sau daca ai win7 Programs and Features si te uiti in lista si dezinstalezi porcaria:d

Ti s-a stricat laptopul, calculatorul, televizorul sau alt echipament? nu te ingrijora, contacteaza-ne si noi ti-l vom repara. www.storepc.ro

2 răspunsuri:
| gAbY4Fun1 a răspuns:

Cred ca se numeste bamboo

| DeDeDya a răspuns:

Control panel -> Uninstall program