| ZwNsv a întrebat:

cum scot porcaria aia de TIMELINE de pe Facebook ca e foarte nespa?

Răspuns Câştigător
| Goga_Achim_Adrian_1987 a răspuns:

Atuncea e naspa treaba, mie unu nu-mi place cum arata facebookul... cu timeline

8 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Nu ai cum. Este obligatorie pentru toată lumea. Ăsta este noul format facebook.

| PerfectAngel a răspuns:

Nu ai cum să o scoti... Si din 5 februarie va aparea la toata lumea. obligatoriu!happy

| boogdan91 a răspuns:

Nu mai ai cum sa o scoti. Pana pe data de 5 februarie profilul fiecaruia va avea timeline.

| boogdan91 a răspuns (pentru Goga_Achim_Adrian_1987):

Si mie mi se pare o mare porcarie la inceput, dar acum m-am obisnuit, chiar imi place:d

| Goga_Achim_Adrian_1987 a răspuns (pentru boogdan91):

Atuncea e naspa treaba, mie unu nu-mi place cum arata facebookul... cu timeline

| deedeetzi a răspuns:

Simplu.Nu poti laughing Poti doar sa te consolezi cu faptul ca toti o vor avea de pe 5...

| Bibiraphaeltudor a răspuns:

Nu cred ca poti sa o scotiwinking

| claudiuSn a răspuns:

Nu poti! De pe 1 februarie va aparea la toti.

| claudiuSn a răspuns:

Uite aici sa te convingi :) http://www.yoda.ro/......teaua.html