| Intebarisiraspunsuri a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare : Imi spuneti va rog niste provocari si intrebari?

Răspuns Câştigător
| Gãßýtzú a răspuns:

Spune-i cuiva sa stea cu spatele lipit de perete, si pune'i un leu (sau ce vrei tu) pe un picior, si provoaca'l sa se aplece sa'l ia fara sa dezlipeasca calcaiele si fundul de perete si fara sa'si indoaie genunchii. Asta ar putea sa nu mearga la cei mai "flexibili", dar prietenii mei mereu ajung pe jos laughing

2 răspunsuri:
| BigBadSheep a răspuns:

What's the meaning of life? Where the power goes when you turn off the light? Come chiami la cariolla in romeno? Que heure est-il? Ce întrebări ai vrea?

| Gãßýtzú a răspuns:

Si ca intrebare:
"Stie maica-ta ca esti?"
"De cand esti..., ai mai trecut pe acasa?"
"Ai vazut clovnul ala pe holul scolii care se ascunde de prosti?"
Astea sunt intrebari de "logica" si parerea mea este ca sunt foarte amuzante. Bafta laughing