| mardeamor a întrebat:

Spuneti-mi ce sa pun la adevar sau provocare? Cat mai multe intrebari si provocari.

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Adevar:
Ce crezi ca apreciaza cel mai mult oamenii la tine si ce detesta cel mai mult?
cate kg ai?big grin
cea mai penibila situatie in fata careia ai fost pus?
Ai facut vreodata sex anal?laughing
cel mai mare defect al tau?
Ai facut vreodata vreun sacrificiu pentru cineva important pentru tine? daca da, pentru cine si de ce?
Ai face un compromis de natura sexuala pentru a obtine un job sau un lucru important pentru tine?
Cand te insori/mariti?
De cate ori ti-ai inselat iubita/iubitul?
te-ai droga vreodata?
Ai fost la vreun meci de fotbal/baschet/volei/handbal etc?
Cu ce echipa tzii?(de fotbal)
Ce parere ai in general despre baieti/fete?
Ce genuri de muzica iti plac?
Ai plans vreodata? de ce?
Crezi in dragoste la prima vedere?
Ce conteaza mai mult:aspectul sau sufletul?
Ai putea sa te indragostesti de prietenul cel mai bun al iubitului tau?
Ce te demoralizeaza cel mai mult? si te face sa suferi?

Provocare
te provoc sa pui o poza cu o persoana pe care o urasti la avatar
te filmezi cantand si te postezi pe youtube rolling on the floor
trebuie sa-ti pui statusul pe mess 2 zile (dar il lasi deschis, sa-l vada toti, nu stai cate o ora pe zi) "Britney Spears e cantareata mea favorita, o iubesc!". Mai poti varia si cu versuri din cantecele ei celebre, gen baby one more time, sau crazy…sau altele, ca nu-i stiu discografia toata ori altcineva care il/o uraste persoana ca actrita cantareata etc
Te provoc sa iti dezvalui cea mai mare slabiciune a ta
Te provoc sa ne spui pe cine iubesti cel mai mult
Te ai imbracat in haine de femeie/barbat?
te provoc sa ne povestesti cea mai penibila situatie prin care ai trecut
te provoc sa imi zici cum a fost cea mai frumoasa vacanta si unde?
Cum a fost prina noapte de dragoste?
te provoc sa imi spui de ce ti-e frica cel mai mult?
te provoc sa imi faci o declaratzie de dragoste
te provoc sa mergi in genunchi 20 de minute

pupicilove struck

7 răspunsuri:
| princessmary a răspuns:

Adevarbig grine cate ori te-ai dat cu capul de usa?
Ai plans vreodata cand taiai morcovii?
Te-ai impiedicat vreodata pe strada de un stalp imaginar?
Ai gasit vreodata o guma neinceputa pe jos ai luat-o si ai mancat-o?
Ai intrebat-o pe prietenul\a tau\ta ce culoare are canapeaua ei?
Ai insistat candva la dorintele altcuiva?
Provocare: Sa prinda o foaie cu capul in timp ce tu ii dai drumul dar sa fie in fata cu peretele
Sa bea cafea cu maioneza
sa stea in cap spunanand ca il mananca pantalonii(daca e baiat si-o stii ca poate)
sa zica ca are mustata prea scurta si ca nu intra pardesiul in gura
sa dea foc cu bricheta in mijlocul bluzei
sa stea cu capul lipit de o persoana in timp ce tu zici inca o data inca data
sa mimeze fotosinteza
sa se prefaca tot jocul ca e tocilar
sa isi faca urme pe fata cu rujul

La sfarsit nimeni nu se sterge sau ceva de genu si daca aveti un aparat de fotografiat la dispozitzie sa va puteti aduce in viitor aminte de nebuniile voastre

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum miroase galben?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai una

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Provocare:vand chiloti antiviol. daca vreti canta si melodia lui salam in autobuz.licitatia incepe de la 100lei si se poate incheia la 1000 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adevar sau provocare

| erik_1277 a răspuns:

Un id se poate?, asta-i provocarea. Nu cred, asta este adevarul.

| mary_9127 a răspuns:

O singura intrebare