| anonim_4396 a întrebat:

Buna,TPU !
Am si eu o intrebare pentru cei care stiu sa foloseasca PhotoShop...eu mai fac cate ceva in photoshop online.dar mai am muuulte de invatat,deocamdata nu stiu prea multe "trucuri" sa spunem asa...
Ceea ce vreau sa stiu este foarte simplu ,doar ca eu sunt incepatoare,asa ca...Daca deschid in PS o textura,apoi separat o poza,cum adaug poza peste textura astfel incat sa se vada cam asa ca mai jos?

http://t2.gstatic.com/......tp?/images

Pentru cel mai explicit raspuns,funda !

1 răspuns:
| roxanna2000 a răspuns:

Intri in photoshop si dai acolo unde iti adaugi poza, iar mai jos iti apare place. Dai acolo si pui o poza peste! big grin. Sper ca am fost destul de explicita.