| TheNone a întrebat:

, am si eu o nelamurire deci : Dupa ce am completat optiunile pentru liceu si alea, de la secretariat ne-a dat o foaie matricola si inca o foaie in care scria rezultatele obtinute la evaluarea nationala si media generala din 5-8.
Acum nelamurirea e ca nu inteleg cu FISA DE INSCRIERE cand o primim de unde o primim?
De maine incep perioada in care se depun dosarele de inscriere la liceu.
Ma lamuriti va rog frumos >/?
MS >ANTICIPAT

1 răspuns:
| ZeePinkStar a răspuns:

Buna happy Fisa de inscriere o primesti de la liceul unde urmeaza sa te inscriihappy