| DjDOCALyN a întrebat:

Buna TPU am si eu o problema am windows vista home premium si am sters cosul de reciclare ce pot face ca sa il aduc inapoi si sa nu imi ziceti ca nu pot sa il sterg ca l-am sters. funda. voturiwinking

Răspuns Câştigător
| andrei112 a răspuns:

Click dreapta pe desktop (sau din Control Panel) -> Personalize (Personalization in Control Panel) -> ai in stanga o lista "Tasks" unde primul lucru este "Change desktop icons". Dai click acolo, bifezi Recicle Bin, dai Ok si inchizi.