| CraziNess a întrebat:

Am si eu o problema cu imprimanta sadNu imi detecteaza cartusul color... dar cel negru merge iar cand il pun pe cel color se blocheaza imprimanta si nu scoate deloc dar cand il scot ( cartusul color) merge doar cel negru crying si nu stiu ca sa ii fac...Am nevoie de cel color.PLS UN sfat ceva?! FuNDA happy

Răspuns Câştigător
| мαℓуηυтzα a răspuns:

Daca nu il detecteaza inseamna ca acel cartus color este ars asa e necesar sa-ti cumperi altul