| ZâmβέŤ a întrebat:

TPU! Am si eu o problema:miercuri trebuie sa merg intr-o excursie si nu stiu daca ploua sau nu... Vreau sa raspundeti urgent daca e cevahappy Ms anticipat:*

Răspuns Câştigător
| Dennys1521 a răspuns:

Nu e nimic
am cautat pe net
si vremea anunta doar soare
distractie placuta!

5 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Pai si de unde sa stim noi unde pleci si daca ploua? raised eyebrows

| maryellen91 a răspuns:

Uita-te la meteo!

| Steff_7182 a răspuns:

Pai globul meu de cristal arata ca o sa fie grindina...imbracate bine, eventual vreo geaca groasa ceva ca e prapad!

| TheUnikBiby a răspuns:

Poi unde mai exact? big grin

| Lucian_2419 a răspuns:

Salut.Marti si Miercuri o sa ploua dar usor din cate am inteles de pe la meteo, dar temperaturile vor ajunge pana pe la 32-33*C...deci in mare parte nu prea ai de ce sa-ti faci griji.
Distractie placuta in excursie!