| Ioanaa_5834 a întrebat:

Nu stiu daca aici e categoria dar imi trebuie neaparat URGENT un sfat.de ce ma insageata inima de vreo 20 minute (nu mi sa mai intamplat, adica de 3-4 min nu asa mult) vreau sa'mi spuneti ce sa fac sa imi treaca( eu stiam de ceva cu apa si cu zahar) mersi anticipat si funda (daca numai pentru asta raspundeti)

5 răspunsuri:
| aniriiiiii a răspuns:

Tot ce trebuie sa faci e sa te calmezi!
si mie mi se intampla chiar mai rau, incepe sa`mi bata inima foarte tare si ma tine cam o ora, m`am speriat si eu prima data, dar cu timpul am invatat sa ma calmez.

trebuie sa te calmezi si sa nu intrii in panica.

Pa pa :* Sanatate!

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Nu iti face griji, nu se intampla nimic!
Nu te mai gandi la asta!
Poate o fi de la emoti sau efort.

| ReveuseKaari a răspuns:

Să te duci la doctor!

| ATD4guitar a răspuns:

Pai depinde nu pot sa iti raspund clar ca trebuie sa stiu ce alimentatie ai. Dar nici 3-4 mi nu e bine bine nu aar trebui sa te doara de loc. Ori trebuie sa mai dai jos din greutate ori trebuie sa tii un regim bazat pe legume.Si trebuie neaparat sa mergi la doctor zilele astea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-i bai. oleaca de zahar.si trece:d