| maria11579 a întrebat:

Am Timeline-ul activat pe Facebook, si azi mi-a parut in stanga paginii, sus : "Cum poţi fi găsit pe Facebook
Adresa ta pe Facebook este... Prin acest mod persoanele:
Ajung la cronologia ta & Îţi trimit un email ". Nu stiu ce sa fac, pentru ca nu am inteles prea bine de ce sa-mi pun o noua adresa de e-mail. Daca imi pun alta, nu o mai am pe cea pe care am pus-o cand mi-am facut contul? Iar daca nu o activez eu, mi-o activeaza ei automat?! Ma puteti ajuta, va rog? Dau funda! Multumesc!

1 răspuns:
| Raspunsurigarantate a răspuns:

Buna,tu nu esti obligata sa iti pui o alta adresa de e-mail, o poti lasa pe prima.laughing

Întrebări recente