| kmi87 a întrebat:

Am doua intrebari, sper sa ma puteti ajuta:
1.Cum pot sa recuperez mesaje sterse de pe Facebook?
2.Cum pot sa imi activez contul pe e-mail daca am uitat parola, adresa de e-mail alternativa nu merge, si nu mai stiu intrebarile secrete?

1 răspuns:
| Threezp a răspuns:

Poti descarca o arhiva cu activitatea ta de pe facebook, in care ai si Mesajele, pentru a face acest lucru click pe Setarile Contului, si in dreapta ai aceasta optiune. Insa la partea a doua nu mai ai ce face, poti uita adresa de mail happy nu ai nici o posibilitate de a o recapatahappy Take Care!