| Pinguuuin01 a întrebat:

Am trimis o solicitare de prietenie pe facebook dar m`am gandit ca mai bine nu o faceam... pot sa fac cumva sa nu`i mai apara acelei persoane? Si cum pot sa`mi sterg pe cineva de la prieteni[tot pe facebook].
Multumesc! Funda:X

Răspuns Câştigător
| Adryan657 a răspuns:

Ca sa anulezi cererea intri la persoana respectiva si dai cancel friend request
ca sa stergi prieteni intri la "prietenul/a" si mai jos pe partea stanga sub lista cu prietenii apare sterge prieten! funda!

3 răspunsuri:
| Pinguuuin01 explică:

Andy nu`mi merge sa dau pe cancel friend request...straight faceCe sa fac?

| Ichigo523 a răspuns:

Lasal sa iti dee accept dupa intri pe profilul lui si dai elimina de la prieteni.O solicitare trimisa nu ai cum sa o stergi big grin. Funda?

| addelle21 a răspuns:

Pentru a sterge pe cineva din lista de prieteni apesi account, edit friends apoi la search friends tastezi numele persoanei pe care vrei sa o inlaturi din lista, apoi apesi X. DONE!