| StaiCaTrag a întrebat:

Hey! Vreau sa intreb... daca sterg pe cineva de pe facebook mi se vor sterge si likeurile acelei persoane sau nu. Daca nu se sterg spuneti-mi cum pot sa le sterg sau sa fac sa nu mai apara nu am nevoie de likeurile acelei persoane... straight face sad

5 răspunsuri:
| ion933 a răspuns:

Nu se sterg

| sonyaandreea9292 a răspuns:

Buna, nu se sterg, dar poti bloca persoana respectiva si atunci iti dispar si like urile.

| StaiCaTrag explică (pentru sonyaandreea9292):

Dar, auzi... daca ii dau block i se sterg si ei likeurile date de mine ca nu vreau sa ma chinui atat happy

| sonyaandreea9292 a răspuns (pentru StaiCaTrag):

Da,se sterg, nici nu te mai vede persoana respectiva si nici tu pe ea, like, com dispar toate.

| DeeaDeDeea2000 a răspuns:

Chiar daca stergi persoana, likeurile raman si din cate stiu eu, nu exista nici o cale sa le stergi...doar daca rogi persoana respectiva sa isi retraga likeurile. Sper ca te-am ajutat :*