| anonim_4396 a întrebat:

am un samsung corby si nu gasesc cablu de date. oare mi-a dat dar nu stiu eu care e? suneti-mi si mie cum ar trebui sa arate cablul de dat la samsung corby... daca are.ca eu una nu mi-am gasit! funda!

3 răspunsuri:
| roxydulkica a răspuns:

Si eu am tot corby si nu are cablu de date. Eu iti recomand sa te duci la un magazin Vodafone si sa-ti cumperi un bluetooth de calculator ca sa nu schimbi cablu de date odata cu telefonul. Funda?

| funkilov3 a răspuns:

Du-te la un magazin Vodafone cu accesori si iti cumteri de acolo